Vademecum


dom na sprzedaż

Numer oferty: 2828
Rodzaj: wolno stojący
Lokalizacja: Puszczykowo
Powierzchnia: 560 m2
Powierzchnia działki: 3500 m2
Pokoje: 9
Kondygnacje: 2
Cena: 3100000 zł

Szczegóły:
Oferuję na sprzedaż luksusową rezydencję położoną na działce o pow.3500m2 w Puszczykowie.Dom o pow.560m2 wybudowany został z wysokiej klasy materiałów. Projekt wnętrza domu autorstwa znanego architekta.
Dominantę wnętrza rezydencji stanowi otwarty hall z galerią doskonale doświetlony światłem słonecznym. Konstrukcja centralnych schodów w części ze zbrojonego szkła nadaje lekkości przestrzeni domu.
Układ pomieszczeń:
PARTER - hall, pokój gościnny z łazienką, przestronny salon z kominkiem, otwarta przestrzeń wypoczynkowa z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu, kuchnia z jadalnią, dwie toalety, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, wyjście do garażu dwustanowiskowego.
PIĘTRO - pięć sypialni, duży pokój kąpielowy,

Działka ustawna, bardzo ładnie zagospodarowana z ciągami pieszych i kołowych wykonanych z kostki granitowej. Basen z podgrzewaną wodą. Dużym taras od strony wypoczynkowej domu.Dookoła spora ilość drzew i krzewów różnych gatunków. Całość ogrodzona od frontu stylowym kutym ogrodzeniem. Na działce podświetlenia. Brama zamykana automatycznie.
Polecam ze względu na wyjątkową aranżację wnętrza domu i doskonałą lokalizację.
Kontakt: licencjonowany pośrednik, licencja nr 7114, Bogumił Gauden, tel. 790 833 899, e-mail: gauden@vademecum.pl
Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu Cywilnego.Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać obszerniejszą informację o tej ofercie prosimy o kontakt z pośrednikiem:

BOGUMIŁ GAUDEN
+48 790 833 899; 61 865 99 23
licencja zawodowa pośrednika 7114
E-mail: gauden@vademecum.pl

FORMULARZ   ZAPYTANIA:
- dotyczy oferty nr 2828

OFERTY VADEMECUM O FIRMIE KONTAKT ZGŁOSZENIA LINKI POWRÓT